Адел се оперира

Британската певица Адел (Adele) е претърпяла операция на гърлото вчера, за да се отстрани проблем, който миналия месец я принуди да отмени концерти.

Говорител на болница Дженерал Хоспитала в Масачузетс съобщи, че Адел е претърпяла операция на гласните струни, за да се прекрати кръвотечението от доброкачествен полип. Този проблем принуди певицата да отмени концертите си в САЩ през октомври и периодично се проявяваше отново, поради което се наложи да анулира още концерти, за да може гласът й да почива.

Миналата седмица дори се появиха информации, че Адел страда от рак на гърлото. Кръвотечението било причинено от скъсване на нестабилни кръвоносни съдове върху гласните й струни. Лекарите очакват звездата да се излекува след операцията. Звукозаписната й компания Колумбия Рекърдс обаче съобщи, че тя трябва "да се възстанови напълно преди да се мисли за завръщането й на сцената". /БГНЕС

Свързани новини

Адел доминира на наградите на Billboard

21.05.2012

Cee Lo Green ще пее на Billboard Awards

14.05.2012

Адел с 18 номинации на наградите Билборд

20.04.2012

Адел и Даниел Радклиф са най-богати

12.04.2012

Адел е най-великият съвременен артист

06.04.2012

Коментари